Zahradníčkování aneb Sázíme Sousedství06. 05. 2023


14:00


**✿❀  Zapište si do diářů 06. 05. 2023  ❀✿**

I pro Vás byl minulý rok náš dvorek útočištěm před pražským parným létem a oázou klidu uprostřed městského ruchu? Chceme, aby i letos byl takový a potřebujeme na to vaši pomoc. Společně ho připravíme, aby se probudil z industriálního zimního spánku a stal se krásným polopralesem, který bude hostit celou škálu kulturního záběru.

Přijďte si s námi užít slunečnou sobotu, snad jak počasím tak atmosférou. Budeme sázet a uklízet. Bude to práce, ale s chutí, nadšením, kreativitou a pocitem dobře odvedené práce se budeme kochat prostorem kolem nás, jak se proměňuje v krásná zákoutí nad sklenkou dobrého vína.
Těšíme se na Vás v Petrohradská kolektiv a věříme, že společně vytvoříme nezapomenutelné kulturní zážitky. Na dvorku kočka a v kočce myš.


Provoz kulturních aktivit Petrohradská kolektiv je v roce 2023 finančně podpořen Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy, a Městskou částí Prahy 10.

The production of the cultural activities of the Petrohradská kolektiv is financially supported in 2023 by the Ministry of Culture of the Czech Republic, Municipality of the City of Prague, and the Municipal District of Prague 10.