KLUB PETROHRADSKÁ 
is a front desk, shop, box office and relaxation area refreshing since the very morning.

︎︎︎ ︎ ︎︎︎ ︎


Mon — Fri
07.30 - 23.00


For reservations up to 30 people, send us an email or call

︎ produkce@petrohradskakolektiv.com
︎+420 774 434 762
JEDNA DVA TŘI GALLERY is showcasing emerging artists since 2016 in Prague.

︎︎︎ ︎ ︎︎︎ ︎

Mon — Fri
17.00 - 22.00


For inquiries, information about gallery or gallery program, contact us on

︎ gallery@petrohradskakolektiv.com
Tue— Fri 
17.00 - 22.00


For the program go to: www.kinopetrohradska.cz

For reservations/rent contact us on

cinema:
︎kino@petrohradskakolektiv.com

bar:
︎bar@petrohradskakolektiv.comPETROHRADSKÁ KOLEKTIV is an artist-run initiative with it's own production, dramaturgy and spaces for experimental and contemporary art since 2015.

︎︎︎ ︎ ︎︎︎ ︎
🗯️ For collaborations,
co-production or commercial lease of spaces, contact us on

︎produkce@petrohradskakolektiv.com

For studio lease, send us your portfolio to

︎ ateliery@petrohradskakolektiv.com
Toyota Vangelis

na dvorku Petrohradské
13. 08. 2020 19:30 


Vstupné: dobrovolné
Entry: donation


Léto na dvoře Petrohradská kolektiv s cyklem živých koncertů, se zaměřením na současnou hudební produkci. Má za cíl představit různorodost a kvalitu české alternativní scény napříč širokým žánrovým spektrem od elektroniky, přes pop až ke country. Dramaturgického vedení se zhostil Mojmír Měchura, hudební producent, tvůrce scénické a filmové hudby a člen pražského kolektivu Wrong.


︎︎︎TOYOTA VANGELIS

Toyota Vangelis je auto z blízké budoucnosti poháněné nukleární fúzí a také jméno písničkáře, co vynalézá syntezátory, zpívá o dnešním světě plném nejistot, a o dynamice vztahů mezi lidmi v době klimatické krize. Svou hudbu skládá a naživo hraje na nástrojích, které si buď sám vyrobil nebo si je hacknul. Konstantně hledá zvuk který zní intimně doma z telefonu, ale masivně v klubu. Zvuk, který není importem z žádného stylu, kultury nebo produktem korporátní technologie, hledá v jádru elektronických obvodů a zdrojových kódů které píše. Je jedním ze zakladatelů a hlavních vývojářů firmy Bastl Instruments, které vyvíjí a vyrábí inovativní hudební nástroje a snaží se šířit inkluzivní kulturu elektronické hudby.
Hudební program v rámci živého umění Petrohradská kolektiv je podpořen v roce 2020 Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy, Městské části Prahy 10.

Music performances as part of Live art program of Petrohradská kolektiv are supported by Ministry of Culture Czech republic, Prague City Hall, Municipal part Prague 10.photo Marie Leličová