For collaborations, co-production or commercial lease of spaces, contact us on: produkce@petrohradskakolektiv.com

For studio please, send us your portfolio to:
ateliery@petrohradskakolektiv.com

JEDNA DVA TŘI GALLERY is showcasing emerging artists  since 2016 in Prague.

︎︎︎ Facebook ︎︎︎ Instagram

For inquiries, information about gallery or gallery program, contact us on: produkce@petrohradskakolektiv.com

Mon — Fri / 2pm— 8pm
Gallery and yard spaces are accessible through the cafe.

KAFE PETROHRADSKÁ is refreshing us with freshly brewed coffee since 2019.

︎︎︎ Facebook ︎︎︎ Instagram


For reservations up to 30 people, send us an email on: kafe@petrohradskakolektiv.com or call +420 720 519 563

Mon — Sun / 9am — 11pm 

Toyota Vangelis

na dvorku Petrohradské
13. 08. 2020 19:30 


Vstupné: dobrovolné
Entry: donation

Léto na dvoře Petrohradská kolektiv s cyklem živých koncertů, se zaměřením na současnou hudební produkci. Má za cíl představit různorodost a kvalitu české alternativní scény napříč širokým žánrovým spektrem od elektroniky, přes pop až ke country. Dramaturgického vedení se zhostil Mojmír Měchura, hudební producent, tvůrce scénické a filmové hudby a člen pražského kolektivu Wrong.


︎︎︎TOYOTA VANGELIS

Toyota Vangelis je auto z blízké budoucnosti poháněné nukleární fúzí a také jméno písničkáře, co vynalézá syntezátory, zpívá o dnešním světě plném nejistot, a o dynamice vztahů mezi lidmi v době klimatické krize. Svou hudbu skládá a naživo hraje na nástrojích, které si buď sám vyrobil nebo si je hacknul. Konstantně hledá zvuk který zní intimně doma z telefonu, ale masivně v klubu. Zvuk, který není importem z žádného stylu, kultury nebo produktem korporátní technologie, hledá v jádru elektronických obvodů a zdrojových kódů které píše. Je jedním ze zakladatelů a hlavních vývojářů firmy Bastl Instruments, které vyvíjí a vyrábí inovativní hudební nástroje a snaží se šířit inkluzivní kulturu elektronické hudby.
Hudební program v rámci živého umění Petrohradská kolektiv je podpořen v roce 2020 Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy, Městské části Prahy 10.©2015-2020 Petrohradská kolektiv z.s. All rights reserved.