Vánoční nightshopping na Petrohradské14. - 16. 12. 2022

Petrohradská kolektiv se tento rok výjimečně otevře veřejnosti i ve vánočním shonu. Navštivte náš vánoční market plný designu a umění, jednu z posledních možností pořídit vyjímečný dárek od více než 15+ autorů pro Vaše blízké pod vánoční stromeček. Trošku party, trošku vesnice, trošku zábavy, trošku shopping.Hlavní prodejní prostor bude ve výstavním prostoru Jedna Dva Tři gallery propojený koridorem do Klubu Petrohradská. Dle množství přihlášených autorů otevřeme i byt pro rezidence, dílnu nebo ateliér na rezidence, který poskytuje zázemí našemu každoročnímu uměleckému rezidenčnímu programu. Všechny večery budou v doprovodu ozvěn filmového festivalu QFF Mezipatra 2022 v Kině Petrohradská a s možností ohřátí u ohně na dvorku naší továrničky. Každý večer buřty, svařák, občas sítotisk, někdy pohádky a taky na konci swap, to s DJem každý večer. V Petrohradské, uvnitř, v teple budete moci podpořit mladé české tvůrce a kreativce.
Součástí vánočního marketu je i soutěž o autorské printy, které můžete zakoupit i na místě v printshopu Klub Petrohradská.Více informací sledujte na našich sociálních sítích.Vstup na market je zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme. Celý areál je bezbariérový.KDY:
14.-16. 12. 2022

KDE:
Petrohradská kolektiv
Klub Petrohradská
Jedna Dva Tři Gallery
Ateliér na rezidence a další

Doprovodný program:
Buřty a svařák ve středu
Petro merch release ve středu
Workshop sítotisku Fatcat press 18 do 22 hod ve čtvrtek
Winter SWAP v pátek
Djs každý večerOtevírací doba:
st 18:00 - 22:30
čt 18:00 - 22:30
pá 18:00 - 22:30

Rádi byste se zúčastnili prodejního marketu jako prodejce? Zde je registrační formulář.
https://forms.gle/njrLNbvZo1ppAaVx9

Uzávěrka potvrzení účasti je 10. prosince 2022.Provoz kulturních aktivit Petrohradská kolektiv je v roce 2022 finančně podpořen Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy, a Městskou částí Prahy 10.

The production of the cultural activities of the Petrohradská kolektiv is financially supported in 2022 by the Ministry of Culture of the Czech Republic, Municipality of the City of Prague, and the Municipal District of Prague 10.