Good Bye Jedna Dva Tři Gallery 2016 - 2023

 27. 10. 2023 


 Přijměte pozvání na rozloučení s prostorem naší galerie Jedna Dva Tři gallery na Petrohradské 13.

Společně zavzpomínat, zažehnout ohně a ohřát se na dvorku bývalé čokoládovny, dnešní Petrohradská kolektiv. Sdílet, co vše jsme za posledních 8 let fungování galerie za těmito zdmi zažili, prožili, vytvořili, čeho jsme se báli a jak jsme to překonali. Večírek pro kamarády, autory programu, spolupořadatele, vystavující a všechny, kteří sledovali cestu galerie skrz roky fungování. Tentokrát na Petrohradská 13 naposledy v té podobě, jak si ji pamatujeme, jako komunitní safe space artist run iniciativy Petrohradská kolektiv, osamocený ostrůvek současného umění uprostřed Vršovic.

A co vás vlastně čeká? Společnost, oheň na dvorku, chlebíčky a jednohubky, karaoke, poslední výstava v galerii, spousta rohů kam se zašít, vínko na uvítanou. Taková správná dernisáž.
Začátek v 19:00 s pokračováním dokud nám to bude přinášet radost.Provoz kulturních aktivit Petrohradská kolektiv je v roce 2023 finančně podpořen Ministerstvem kultury ČR, Magistrátem hlavního města Prahy, a Městskou částí Prahy 10.

The production of the cultural activities of the Petrohradská kolektiv is financially supported in 2023 by the Ministry of Culture of the Czech Republic, Municipality of the City of Prague, and the Municipal District of Prague 10.